>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Adwokat Rodzinny Wrocław

Prawo rodzinne to zawiła specjalizacja, której znajomość pozwala prowadzić sprawy rozwodowe, a także inne sprawy rodzinne – o podział majątku, ustalenie kontaktów z dzieckiem, alimenty. Z racji tego, że we Wrocławiu zdaje się nie brakować specjalistów od prawa rodzinnego, znalezienie tego odpowiedniego okazuje się bardzo trudne. Po czym rozpoznać, że dany adwokat rodzinny jest profesjonalistą? Skąd wiedzieć, że wybrany prawnik będzie nas godnie reprezentował? Najważniejszym aspektem jest znalezienie zaangażowanego eksperta. Osoby, którą wyróżnia indywidualne podejście, umiejętność słuchania oraz... uczciwość. W naszej kancelarii z miasta Wrocław sprawy rodzinne prowadzimy od lat. Mimo to nigdy nie działamy według ścisłych schematów. Każdy rozwód jest inny i wymaga od prawnika nieszablonowego podejścia. Dobry adwokat pracuje dla Klienta, w jego interesie. I nigdy, bez względu na okoliczności, nie „trzyma” z drugą stroną.Dobry adwokat rodzinny w mieście Wrocław? Właśnie go znalazłaś – jest w naszej kancelarii

 

W przypadku spraw rodzinnych kluczowe okazuje się zaufanie. Można nim obdarzyć wyłącznie specjalistę, który świadczy usługi prawne na najwyższym poziomie. Zanim Sąd orzeknie rozwód, strony będą musiały zmierzyć się z przeszłością i teraźniejszością, często również z własnymi słabościami. Dodatkowy stres będzie związany z takimi kwestiami, jak podział majątku lub alimenty na dzieci. Prawo rodzinne i związane z nim sprawy rzadko kiedy przebiegają szybko i bezproblemowo. Dlatego jako osoba rozważająca rozwód, powinnaś zastanowić się nad zatrudnieniem adwokata. Doświadczony prawnik rodzinny zajmie się reprezentowaniem Twoich interesów na wszystkich etapach postępowania. Nie ulega zatem wątpliwości, że między Wami będzie musiała wytworzyć się relacja, bazująca na pełnym zaufaniu. Jeśli chcesz powierzyć sprawy rodzinne profesjonaliście, w mieście Wrocław znajdziesz go w kancelarii adwokackiej Jerzy Chojka. Dobry adwokat rodzinny kompleksowo zajmie się sprawą i zrobi co w jego mocy, aby rozwód zakończył się dla Ciebie pomyślnie. Nie oczekuj jednak zapewnień ani pustych obietnic. Zamiast składania deklaracji, wolimy działać. Pozwól nam pracować – to naszym prawnikom wychodzi najlepiej. Chętnie z Tobą porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

kom: 730 537 716

Informacje: Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania.

 

 Siedziba główna:

ul. Świebodzka 2A lok. 1,
50-046 Wrocław

 

 

Dobry adwokat to podstawa, kiedy w grę wchodzi prawo rodzinne

 

Prawo rodzinne ujęte zostało w kodeksie rodzinnym i opiekuńczym. Stanowi zbiór przepisów określających zasady prawne w rodzinie. Prawo rodzinne wykorzystuje reguluje nie tylko kwestie zawarcia małżeństwa i udzielenia rozwodu, ale także związane z przyznawaniem alimentów lub władzy rodzicielskiej. Dobry adwokat rodzinny podczas reprezentowania swoich klientów przed sądem musi dobrze znać przepisy, ale także mieć odpowiednie wyczucie w zakresie podejmowanych działań. Jedną z podstawowych zasad prawa rodzinnego to zasada ochrony dobra dziecka. Szczególnie istotna jest przy rozwodach. Chojka Kancelaria Adwokacka w mieście Wrocław posiada wieloletnią praktykę w prowadzeniu z dużym sukcesem spraw rodzinnych. Wysoka skuteczność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i dokładność w znajomości prawa rodzinnego daje nam renomę rzetelnego partnera w sprawach rodzinnych.

 

Prawnik rodzinny z miasta Wrocław to Twój obrońca i ostoja spokoju w jednym

 

Dobry adwokat rodzinny, bez wątpienia musi posiadać szeroką wiedzę z zakresu prawa rodzinnego. Istotne są także inne cechy świadczące o jego niezawodności. Sprawy rodzinne cechuje wysoki stopień skomplikowania, głównie ze względu na silny, emocjonalny charakter dla stron postępowania. Dlatego właśnie prawnik rodzinny powinien wyróżniać się empatią oraz delikatnością. Warto wybrać doświadczoną kancelarię, która ze względu na długoletnią praktykę potrafi skutecznie i szybko zakończyć postępowanie bez generowania dodatkowych sytuacji stresowych. Bardzo ważne jest, aby pomiędzy prawnikiem, a klientem powstała nić porozumienia, a przede wszystkim zaufania. Tylko wtedy możliwe jest ustalenie odpowiedniej linii obrony. Prawnik rodzinny z miasta Wrocław jest zarówno doradcą prawnym jak i osobistym w jednej osobie. Głównym priorytetem naszej kancelarii jest przede wszystkim zadbanie o dobro klienta podczas postępowania sądowego.

 

Sprawiedliwość i dobro klienta, czyli czym kieruje się adwokat rodzinny

 

Wszyscy mieszkańcy miasta Wrocław i okolic mogą zasięgnąć kompleksowej pomocy prawnej w naszej kancelarii adwokackiej. Udzielamy porad prawnych w siedzibie kancelarii oraz telefonicznie lub on-line . Prowadzimy postępowania sądowe we Wrocławiu i w całej Polsce. Sprawy rodzinne w niewielu przypadkach przebiegają zgodnie. Ale bez obaw! Prawnik rodzinny przejdzie z Tobą przez całe postępowanie od początku do końca! Robimy wszystko, aby nasi klienci mieli poczucie, że oddają swoją sprawę w dobre ręce. Świadczą o tym liczne opinie w internecie. Sukces klientów jest dla nas najlepszą motywacją do dalszego działania! Dobry adwokat rodzinny z miasta Wrocław doskonale rozumie złożoność spraw rodzinnych oraz ciężar, jaki niosą one dla osób zaangażowanych w sprawę. Możesz z pełnym spokojem powierzyć nam swoje sprawy rodzinne, a my zadbamy aby zakończyły się one dla Ciebie pomyślnie.