>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Adwokat - Twój pełnomocnik przy rozwodzie

Samodzielne prowadzenie postępowania rozwodowego i występowanie w sądzie może być trudne pod względem merytorycznym i psychicznym. 

Dlatego coraz więcej osób chce zapewnić sobie pewien komfort i korzysta z pomocy pełnomocnika, najczęściej adwokata lub radcy prawnego. Dzieje się tak również dlatego, że koszt takiej pomocy nie jest aż tak wysoki jak wydaje się wielu osobom.

Doświadczenie oraz znajomość przepisów i procedur to główne atuty jakie ma  profesjonalny pełnomocnik.
Jest on po to, aby bronić Twoich interesów i dążyć do pozytywnego rozwiązania problemu.

Jerzy Chojka

Adwokat

Zależy mi na pełnym sukcesie każdej prowadzonej sprawy, bo wiem, że dopiero satysfakcja Klienta daje mi satysfakcję. 

Doświadczenie zdobyte w pracy nad sprawami rozwodowymi, pozwala mi wczuć się w sytuację, zrozumieć jak trudny to okres dla małżonka, ale jednocześnie zachować chłodny umysł, by skutecznie działać dla jego dobra.

Dbam o każdy szczegół, bardzo serio traktuje każdy przypadek.
Wiem, że staranność się opłaca i przekłada na pożądane efekty.
Patrzę szeroko i perspektywicznie, co niejednokrotnie przełożyło się na to, że Klienci zyskali więcej, niż oczekiwali na samym początku.

To co mnie wyróżnia, to świetny kontakt z osobami, które wspieram. Pozytywne relacje i pełne zaufanie są podstawą dla mojego działania.
Ze swojej strony, gwarantuję bieżące informowanie o postępach w sprawie, co daje poczucie komfortu we współpracy.

Nieustępliwość i skuteczność to domeny, które pozwoliły mi zyskać renomę w obsłudze spraw rozwodowych. W dzisiejszych czasach liczy się praktyka i efekt. Idealnie gdy wsparte są bazą merytoryczną. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując w największych kancelariach adwokackich we Wrocławiu i Poznaniu. 
    
Współpracuję z organizacjami pozarządowymi, kancelariami prawnymi i adwokackimi oraz notarialnymi, ale również biurami detektywistycznymi, aby zapewnić najlepszą obsługę moim Klientom. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
– zadzwoń lub napisz do mnie.
Rozmowa nic nie kosztuje.


tel. 730 537 716