>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Kancelaria Prawna

Pomoc prawna w sprawie rozwodowej to wsparcie szczególnej wagi. Małżonkowie przechodzący przez rozwód zmagają się z wieloma problemami, nierzadko też wątpliwościami i obawami. To, podobnie jak nieznajomość prawa rodzinnego, sprzyja popełnianiu błędów. W ostatnich latach w Polsce rozwody stały się zjawiskiem powszechnym – w dużych miastach, jak Wrocław, statystycznie rozpada się co drugie małżeństwo. W wielu sprawach nie udaje się uniknąć batalii sądowej. Wówczas współpraca z adwokatem okazuje się na wagę złota. Prowadzona przez nas kancelaria adwokacka działa w stolicy Dolnego Śląska. Jeżeli Wrocław jest regionem, w którym mieszkasz lub zamierzasz się rozwieść, możemy zaoferować kompleksową pomoc prawną. Usługi kierujemy również do osób z innych części kraju. Jako, że prawo rodzinne i rozwody to nasza specjalność, zapewniamy Klientom fachowe wsparcie.Nasza kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe we Wrocławiu. Działamy skutecznie i profesjonalnie

 

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie prawa rodzinnego, od lat przeprowadzając kobiety przez rozwody. Jeżeli uważasz, że rozwód z nim jest nieunikniony, zgłoszenie się do naszej kancelarii to najlepsze, co możesz dla siebie zrobić. Jako zespół specjalistów od spraw rodzinnych jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie. Zależy nam na tym, aby wrocławska kancelaria adwokacka Jerzy Chojka była miejscem, w którym każda kobieta otrzyma specjalistyczną pomoc. W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani prawnicy rozwodowi, a ponadto: psycholog i terapeuta par, detektyw oraz adwokat, dla którego rozwody stanowią główny obszar pracy. Interesantów przyjmujemy w mieście Wrocław, przy ul. Świebodzkiej. Najszybszą formą kontaktu jest wypełnienie formularza, w którym przewidzieliśmy miejsce na opis sprawy. Mając ogólny pogląd na Twoją sytuację, będzie nam łatwiej obrać drogę działania i przygotować się do spotkania. Prowadzimy zarówno sprawy o rozwody z orzekaniem o winie, jak też bez orzekania o winie, a przed rozpoczęciem właściwej procedury szukamy korzystnych alternatyw dla rozwodu. Czasem związek można uratować dzięki separacji, innym razem pomocna okazuje się terapia dla par albo mediacja z psychologiem bądź seksuologiem. Rozwody stanowią ostateczność – bywa, że nieuniknioną. Lecz jeśli istnieje szansa na uratowanie związku małżeńskiego, trzeba z niej skorzystać. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co jesteśmy w stanie zrobić w Twojej sprawie.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

kom: 730 537 716

Informacje: Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania.

 

 Siedziba główna:

ul. Świebodzka 2A lok. 1,
50-046 Wrocław

 

 

Chojka Kancelaria Adwokacka, czyli miejsce gdzie rozwody nie tworzą problemów

 

Chojka Kancelaria Adwokacka już od wielu lat skutecznie prowadzi rozwody w mieście Wrocław. W dzisiejszych czasach ponad połowa związków małżeńskich, nawet tych z długim stażem, podejmuje decyzję o zakończeniu małżeństwa. Nie jesteś w tym osamotniona! Profesjonalny adwokat musi mieć na uwadze fakt, że każda sprawa jest inna, co determinuje indywidualne podejście do każdej sprawy. W tak delikatnych tematach jak rozwody nie można działać schematycznie! Współpraca z doświadczonym adwokatem w oparciu o obopólne zaufanie to podwaliny sukcesu. W naszej ocenie kancelaria w mieście Wrocław, przeprowadzająca kobiety przez trudne rozwody powinna charakteryzować się przede wszystkim nie tylko indywidualnym podejściem do każdej sprawy, ale także wysoką empatią i wrażliwością prawników. Dobry adwokat jest w stanie w sposób istotny pomóc w czasie sprawy rozwodowej! Kancelarię Adwokacką Jerzego Chojki cechuje duże zaangażowanie w sprawy klientów, przez co zyskujesz pewność, że Twój rozwód oddałaś w ręce profesjonalistów.

 

Trudny rozwód? Profesjonalna kancelaria z miasta Wrocław zadba o każdy szczegół

 

Rozwody to sprawy szczególnie delikatne. W czasie rozpraw trzeba zmierzyć się z wieloma emocjami, zaś postępowanie dowodowe będzie dotyczyło bardzo intymnych szczegółów z życia małżeńskiego. Takie sytuacje wymagają od adwokata zarówno dużej precyzji jak i wsparcia emocjonalnego. Chojka Kancelaria Adwokacka skutecznie realizująca rozwody w mieście Wrocław współpracuje z doświadczonymi psychologami i terapeutami par, którzy stanowią duże wsparcie w trakcie sprawy rozwodowej. Możesz z niej skorzystać jeszcze przed złożeniem pozwu o rozwód, jak i w tracie postępowania. Czasami terapia i chwilowa separacja pozwala na odbudowania tego co wydaje się być już zniszczone. Jest to szczególnie ważne dla par posiadających dzieci - przecież ich dobro jest najważniejsze! Kiedy jednak decyzja o rozwodzie jest nieodwracalna czas opracować właściwą strategię, pozwalającą na wywalczenie tego co najważniejsze.

 

Kancelaria przeprowadzająca rozwody podejmie się prowadzenia Twojej sprawy

 

Dla prawników z kancelarii Jerzego Chojki rozwody i inne aspekty prawa rodzinnego nie stanowią żadnych tajemnic. Wszystkim klientom zapewniamy kompleksową pomoc również we wszystkich dodatkowych kwestiach. Po rozwodzie przyjdzie czas na podział majątku, a kwestie dotyczące władzy rodzicielskiej oraz alimentów zmieniają się dynamicznie, co niesie konieczność nowych uregulowań prawnych w kolejnych latach życia. Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka w mieście Wrocław to godny zaufania partner w sprawach rozwodowych. Nasi prawnicy zajmą się procesową stroną rozwodu, zaś nasi partnerzy – psycholog i detektyw - pomogą w tych obszarach, w których nasza wiedza jest niewystarczająca. Pomoc detektywa bywa nieoceniona, kiedy konieczne jest zebranie dowodów. Wybierając profesjonalną kancelarię prawną zyskujesz pewność, że Twoja sprawa rozwodowa zostanie przeprowadzona od rzetelnie i sprawnie.