>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Zakończ swoje małżeństwo z korzyścią dla siebie! Podejmij odpowiednie kroki

Zakończ swoje małżeństwo z korzyścią dla siebie! Podejmij odpowiednie kroki

Decyzja o rozwodzie może być jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu, jaką musisz podjąć. Jak podają dane w pierwszym półroczu 2021 ponad 38 tysięcy małżeństw wniosło pozew o rozwód. Słysząc te liczby nikt z nas nie sądzi, że kiedykolwiek będzie do nich zaliczany. Pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Nie wiedząc kiedy, uczucie pomiędzy małżonkami zaczyna stopniowo wygasać, co w konsekwencji prowadzi do rozwodu. Jest to na tyle trudna i ciężka sytuacja, że aby przez nią przejść niezbędna może się okazać pomoc adwokata. Dowiedz się na co musisz zwrócić uwagę decydując się na rozwód.

 

Zakończ swoje małżeństwo z korzyścią dla siebie! Podejmij odpowiednie kroki

 

Wyrok sądu podczas rozwodu rzutuje na inne ważne aspekty. Dobry adwokat to podstawa

 

Sprawy rozwodowe regulowane są przepisy znajdujące się w Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym. Rozpatrywane są przez sądy okręgowe. Wielokrotnie ich wysoki poziom skomplikowania wpływa na to, że pomoc doświadczonego adwokata rodzinnego jest niezbędna. Oczywiście pomijając kwestie związane z trudem emocjonalnym, rozwód jest złożoną sprawą. Brak konsekwencji w działaniu i nieznajomość procedury mogą skutkować przeciągającym się w nieskończoność postępowaniem sądowym. Wydany przez sąd wyrok rozwodowy ustala zasady wykonywania władzy rodzicielskiej i pieczy nad dziećmi, wysokość alimentów płaconych zarówno na dziecko jak i na poszkodowanego małżonka.

 

Rozwód z orzekaniem o winie czy bez? Przedstawimy Ci najlepsze możliwości

 

Prawnicy Kancelarii Adwokackiej Jerzego Chojki to specjaliści w dziedzinie spraw rozwodowych. Wiemy, że rozwód wymaga profesjonalnego podejścia i zachowania trzeźwego myślenia. Do przeprowadzenia możliwy jest on jako rozwód bez orzekania o winie oraz z orzekaniem o winie. Oczywiście jeśli istnieje cień szansy na dogadanie się z małżonkiem zachęcamy swoich klientów do zawarcia porozumienia. Jest to znacznie krótsze postępowania, oszczędza wiele niepotrzebnego stresu, a także możliwe jest uniknięcia wyciągania brudów domowych przed sądem. W przypadku rozwodu z orzekaniem o winie dokładamy wszelkich starań, aby w najlepszy możliwy sposób zaprezentować posiadany przez Klientów materiał dowodowy. Wiemy, że każdy rozwód jest inny, dlatego każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Nasze wieloletnie doświadczenie może przełożyć się na uzyskanie satysfakcjonującego wyroku sądu. Z nami zwiększasz swoją szansę na wygranie rozwodu z mężem! Zapraszamy do konsultacji!