>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Rozwód Wrocław

Skoro zaglądasz na tę stronę istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że rozważasz wniesienie pozwu o rozwód albo otrzymałaś taki pozew i szukasz pomocy prawnej. W obu sytuacjach będziemy w stanie fachowo pomóc, krok po kroku przeprowadzając Cię przez rozwód. Przez lata obecności na rynku nasza kancelaria adwokacka zebrała liczne pozytywne opinie, lecz nie to powinno skłonić Cię do współpracy z nami. W mieście Wrocław jesteśmy prawdopodobnie jedynymi specjalistami od rozwodów, którzy przed przystąpieniem do prac związanych z przygotowaniem pozwu, rozglądają się w poszukiwaniu alternatywnych rozwiązań. Mediacje i separacja to przykłady narzędzi prawnych, pozwalających uniknąć rozwodu. Dobry adwokat rozwodowy stara się zrozumieć Klienta, potrafi rozmawiać i rzeczowo doradzać. Na terenie miasta Wrocław takiego specjalistę znajdziesz u nas – czekamy nieopodal centrum, przy ul. Świebodzkiej. Zapraszamy na konsultację.Pomagamy Klientom przejść przez rozwód. Skomplikowane sprawy rozwodowe nam niestraszne!

 

Profesjonalny adwokat rozwodowy podejmie się prowadzenia każdej sprawy o rozwód. Nawet, gdy sytuacja wydaje się dramatyczna, zawsze jest jakieś wyjście. W naszej kancelarii współpracują: prawnik od rozwodów, a także terapeuta, seksuolog i detektyw, gotowi podjąć rękawicę. Skorzystanie z ich wsparcia niesie ze sobą szereg korzyści, o jakich nie może być mowy w przypadku przechodzenia przez rozwód na własną rękę. Od początku prowadzenia kancelarii adwokackiej jesteśmy związani z miastem Wrocław. Jeżeli to właśnie tutaj zamierzasz się rozwieść, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Założycielem kancelarii jest znany adwokat rozwodowy Jerzy Chojka. Towarzyszą mu prawnicy i inni specjaliści, dzięki którym rozwody i związane z nimi procedury stają się jasne dla Klienta. Doskonale rozumiemy, że rozwód jest nieprzyjemną sytuacją. Nie obiecujemy, że obejdzie się bez bólu i płaczu – na pewno będzie ciężko. Z doświadczenia jednak wiemy, że ten ból przeminie. Gdy u Twojego boku stanie dobry adwokat rozwodowy, wszystko wyda się prostsze. Zadbamy o każdą formalność. Wyjaśnimy, co Cię czeka na poszczególnych etapach postępowania. Sprawimy, że sprawa o rozwód zostanie przeprowadzona należycie. Jeśli będzie taka potrzeba i możliwość, zajmiemy się również sprawą o podział majątku oraz o alimenty na dziecko lub współmałżonka. Choć siedziba naszej kancelarii znajduje się w mieście Wrocław, reprezentujemy Klientów z całej okolicy, jak też z całej Polski.

 

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

kom: 730 537 716

Informacje: Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania.

 

 Siedziba główna:

ul. Świebodzka 2A lok. 1,
50-046 Wrocław

 

 

Dobry adwokat rozwodowy z miasta Wrocław to podstawa! Nie musisz przechodzić przez rozwód sama!

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa rodzinnego, rozwód oznacza, że nastąpił zupełny i trwały rozpad pożycia małżeńskiego. Sąd podczas postępowania sądowego analizuje, czy pomiędzy małżonkami doszło do zerwania trzech najważniejszych więzi: emocjonalnej, fizycznej, a także ekonomicznej. Oczywiście decyzja sądu uzależniona jest również od tego, czy istnieją jakiekolwiek przesłanki do tego, że małżonkowie będą chcieli powrócić do prowadzenia wspólnego życia. Ze względu na stopień skomplikowania sprawy rozwodowe wymagają profesjonalnej pomocy prawnej. Chojka Kancelaria Adwokacka znajdująca się w mieście Wrocław już od wielu lat pomaga kobietom przejść przez trudy związane z zakończeniem związku małżeńskiego. Dobry adwokat podczas całego postępowania ustali właściwą strategię działania, a tym samym zwiększy Twoją szansę na szybsze i satysfakcjonujące uporanie się z całą sprawą.

 

Rozwód bez orzekania o winie, czyli jak szybko zakończyć sprawy rozwodowe

 

Sprawy rozwodowe można przeprowadzić w dwojaki sposób. Pierwsza możliwość to rozwód bez orzekania o winie. Możliwy jest tylko i wyłącznie wtedy, kiedy małżonkowie są w stanie dojść do porozumienia i nie chcą ustalać, kto ponosi winę w rozkładzie pożycia. W większości przypadków takie postępowanie sądowe wyróżnia się znaczenie szybszym zakończeniem. Nawet w takim przypadku prawnik od rozwodów jest tutaj niezbędny. Twój małżonek może zmienić decyzję co do formy rozwodu aż do wydania prawomocnego wyroku o zakończeniu małżeństwa. Przed wykonaniem pierwszego kroku warto odbyć konsultację prawną. Adwokat przeprowadzający rozwody w mieście Wrocław wskaże Ci z jakimi konsekwencjami wiąże się rozwód bez orzekania o winie. Jego obecność przy całej sprawie pozwoli przewidzieć ruchy Twojego małżonka i ochronić Cię przed niespodziewaną zmianą decyzji. Prawnik od rozwodów znający tajemnice prawa rodzinnego z dużą starannością zadba o dobro Twoich interesów.

 

Ugodowy rozwód nie wchodzi w grę? Prawnik od rozwodów godnie zaprezentuje Cię przed sądem

 

Drugą możliwością jest rozwód z orzekaniem o winie, kiedy pomiędzy małżonkami obecna jest przysłowiowa kość niezgody. Tutaj musisz przygotować się na nieco dłuższe postępowanie, którego głównym celem będzie prześwietlenie całego Twojego małżeństwa. Sprawy rozwodowe z orzekaniem o winie cechują się większym stopniem skomplikowania. Bez obaw, prawnik od rozwodów wskaże Ci, czego masz prawo się domagać i jakie kroki należy podjąć. Chojka Kancelaria Adwokacka cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców miasta Wrocław – wystarczy sprawdzić nasze opinie w internecie. Wysoka skuteczność, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej sprawy to cechy jakie najbardziej cenią sobie nasi Klienci. U boku profesjonalisty rozwód zakończysz szybciej niż myślisz!