>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Adwokat rodzinny. Jaki jest zakres obowiązków prawników przy rozwodach?

Adwokat rodzinny. Jaki jest zakres obowiązków prawników przy rozwodach?

Jeżeli trafiłaś na ten poradnik, prawdopodobnie szukasz profesjonalnego wsparcia w tak trudnym okresie w życiu każdej kobiety, jakim bez wątpienia jest rozwód. Doskonale się składa. Chojka Kancelaria Adwokacka świadczy bowiem kompleksowe usługi pomocy w uzyskaniu szybkiego oraz też maksymalnie bezproblemowego rozwodu. Adwokat Jerzy Chojka jest także mediatorem, w związku z tym istnieje również szansa polubownego rozwiązania Twojego małżeństwa, która może okazać się lekarstwem na całe zło. Poznaj pełny zakres naszych obowiązków i zobacz, w czym dokładnie specjalizuje się adwokat rodzinny. Zapraszamy do uważnej lektury.

 

 

Rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy małżeńskie!

 

Czy wiesz, że nie każdy (nawet bardzo poważny) kryzys małżeński musi zakończyć się rozwodem? Takie posunięcie należy traktować jako absolutną ostateczność. Godny zaufania adwokat rodzinny umożliwia Wam stworzenie przyjaznych warunków do rozmowy. Tak. Zwyczajny dialog potrafi naprawić nawet pozornie najbardziej skomplikowaną sytuację kryzysową. Powołując się na nasze doświadczenie wiemy, że czasem błahe sprawy mogą być czynnikiem-zapalnikiem do eskalacji większego konfliktu. Mediacja lub terapia małżeńska to niezwykle popularne alternatywy dla natychmiastowego rozwodu. Współpracujemy ze specjalistami ze Specjalistycznej Poradni Psychologiczno Seksuologicznej Agaty Ruchel-Chojki, który mogą Ci pomóc w rozwiązaniu problemów małżeńskich. Dokładamy wszelkich starań, aby uczucie towarzyszące Ci w dniu ślubu przetrwało ciężki okres, jakim jest potencjalne zakończenie związku.

 

Jako renomowany adwokat rodzinny, udzielamy pełnego wsparcia podczas rozwodu

 

Zdarzają się jednak przypadki, kiedy profesjonalne wsparcie wykwalifikowanego psychologa nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Chojka Kancelaria Adwokacka to nie tylko mediatorzy, ale przede wszystkim renomowani prawnicy. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, już po pierwszej konsultacji, będziemy w stanie pomóc w przygotowaniu pozwu o rozwód. Świetnie radzimy sobie również z odpowiadaniem na pozwy z przeciwnej strony. Kompleksowe wsparcie dobrego adwokata rodzinnego nie kończy się w murach kancelarii. Każdej Klientce proponujemy bowiem reprezentowanie w sądzie oraz pomoc w zakresie dochodzenia swoich praw. Mowa tutaj chociażby o alimentach na dziecko, na rzecz pokrzywdzonej strony czy o sprawiedliwym podziale zgromadzonego majątku. Jak widać, kompetencje adwokatów rodzinnych są naprawdę ogromne.