>

Mocne wsparciew trudnych chwilach

Jako adwokat i seksuolog tworzymy zgrany duet.
Patrząc przez pryzmat naszych kompetencji,
jest to dla Ciebie świetna wiadomość.

Mówią bowiem: „Co dwie głowy to nie jedna” i jest w tym wiele racji.

Pracujemy razem od wielu lat. Na swoim koncie mamy mnóstwo wygranych spraw.

Patrzymy perspektywicznie. Słuchamy uważnie. Działamy, a nie tylko radzimy.

Jerzy Chojka

Nazywam się Jerzy Chojka.
Jestem adwokatem.

Zależy mi na pełnym sukcesie każdej prowadzonej sprawy, ponieważ wiem, że dopiero satysfakcja Klienta daje mi satysfakcję.

Doświadczenie zdobyte w pracy nad sprawami rozwodowymi pozwala wczuć się w sytuację, zrozumieć jak trudny to okres dla małżonka, ale jednocześnie zachować chłodny umysł, by skutecznie działać dla jego dobra.

Dbam o każdy szczegół, bardzo serio traktuję każdy przypadek, wiem, że staranność się opłaca i przekłada na pożądane efekty.

Patrzę szeroko i perspektywicznie, co niejednokrotnie przełożyło się na to, że Klienci zyskali więcej, niż oczekiwali na samym początku.

To co mnie wyróżnia, to świetny kontakt z osobami, które wspieram. Pozytywne relacje i pełne zaufanie są podstawą dla działania. Ze swojej strony, gwarantuję bieżące informowanie o postępach w sprawie, co daje poczucie komfortu we współpracy.

Nieustępliwość i skuteczność to domeny, które pozwoliły mi zyskać renomę w obsłudze spraw rozwodowych. W dzisiejszych czasach liczy się praktyka
i efekt. Idealnie gdy wsparte są bazą merytoryczną.  Swoje doświadczenie zdobyłem pracując w największych kancelariach adwokackich we Wrocławiu i Poznaniu.

Współpracuję z organizacjami pozarządowymi, kancelariami prawnym i adwokackimi oraz notarialnymi. 

www.adwokatchojka.pl

Nazywam się Agata Ruchel-Chojka.
Jestem psychologiem i seksuologiem.

Jestem specjalistką ds. relacji między małżonkami. Doskonale odnajduję się w sprawach trudnych i wymagających. W swoich działaniach koncentruję się na aspektach, której mają wpływ na jakość związku: depresje, nerwice, stres, zaburzenia emocjonalne czy też komfort życia.

Stanowię silne i merytoryczne wsparcie adwokata Jerzego Chojki, szczególnie gdy emocje małżonków biorą górę nad rozsądkiem.

Codzienne rozmowy z parami przeżywającymi kryzys to bogate doświadczenie, które niezwykle przydaje się w sprawach rozwodowych. Dostrzegam wiele aspektów pozaprawnych, co pozwala mi na efektywną pomoc zarówno przy rozwiązywaniu problemów małżonków, jak i pracy w charakterze doradcy adwokata podczas postępowania sądowego.

Dodatkowo praktykę podpieram solidnym wykształceniem.
Ukończyłam m.in.:

  • studia z Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim,
  • studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu: „Pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii”,
  • Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowie
  • oraz liczne kursy w Warszawie:
    • m in. Terapię Par w Laboratorium Psychoedukacji,
    • „ Seksuologię Sądową” w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

 

www.spps.pl
Agata Ruchel